null

B2B EXTERNÝ MARKETING

Nahradíme chýbajúce marketingové oddelenie a zabezpečíme vám kompletný marketing, ktorý si váš biznis vyžaduje.

Budeme vaším externým marketingovým oddelením. Outsourcing marketingu je pre vás tým správnym riešením, ak nemáte čas či skúsenosti na pokrytie tejto oblasti vlastnými silami. Nechajte marketing na nás a vy sa venujte tomu, čo vám ide najlepšie – vášmu biznisu.

 

Zabezpečíme všetko, čo vaša firma potrebuje. Či už je to branding spoločnosti, budovanie povedomia o vašej značke, online aj offline marketing, PR, budovanie vzťahov s klientmi a partnermi. Pripravíme stratégiu, kreatívu, návrhy, rozpočet, pretavíme vaše predstavy do marketingových riešení. Po vašom odsúhlasení všetko zrealizujeme a vy si nemusíte s ničím robiť starosti. Sme odborníčkami vo svojej oblasti a pracujeme samostatne. Máme skúsenosti v oblasti výroby, obchodu, technológií, v drevárskom priemysle a FMCG.

Branding & firemné materiály

Navrhneme vašej firme nielen logo, ale aj celú identitu, ktorú premietneme do každého kúsku spoločnosti. Či už ide o ponuky, katalógy, prezentácie, alebo akékoľvek iné firemné materiály, všetko spracujeme tak, aby prezentovali vašu značku v očiach zákazníkov a odrážali kvalitu vašej spoločnosti. Nezabudneme ani na priestory firmy, vozový park, firemné oblečenie alebo prezentáciu na kongresoch.

Online reklama & web

Kto dnes nie je na internete, akoby ani nebol. Zariadime vašej firme tú najlepšiu prezentáciu v online svete. Počínajúc moderným a funkčným web, pokračujúc sociálnymi sieťami a končiac obsahovým marketingom.

Interný marketing

Na starosť si vieme zobrať nielen marketing cielený mimo spoločnosť, ale aj do jej vnútra. Ucelíme firemné hodnoty, navrhneme motivačný program pre zamestnancov, pozornosti k sviatkom, benefitný program a všetko zabezpečíme.

Chcete s nami spolupracovať?